DataMan 8600

 

 

Czytniki serii DataMan® 8600 zapewniają najbardziej zaawansowaną na świecie technologię odczytu części znakowanych bezpośrednio (DPM) oraz różnej wielkości i jakości kodów 1-D i 2-D, wykonanych różnymi metodami nadruku. Te przenośne czytniki kodów kreskowych DPM przeznaczone są do hal fabrycznych o najcięższych warunkach pracy. Wyposażone w zaawansowany system obrazowania ciekłą soczewką i opatentowaną technologię łatwo regulowanego oświetlenia UltraLight®, czytniki kodów kreskowych serii DataMan 8600 dekodują nawet najtrudniejsze kody z rozmaitych powierzchni. Co więcej, modułowy komponent komunikacyjny obsługuje protokół Ethernet wraz z Protokołami Przemysłowymi, jak również przewodowe i bezprzewodowe moduły komunikacji, dzięki czemu czytniki z serii DataMan 8600 sprostają wymogom komunikacyjnym Państwa aplikacji.
Najbardziej wydajny ręczny czytnik kodów kreskowych umieszczanych bezpośrednio na częściach
Najpotężniejsze algorytmy firmy Cognex: 2DMax+™ i 1DMax+™ wraz z Hotbars™ pozwalają czytnikom obrazu z serii DataMan 8600 na dekodowanie najtrudniejszych kodów DPM w najbardziej wymagających warunkach przemysłowych.
Technologia odczytu kodów 2D
Technologia DataMan8600 bazuje na najbardziej solidnych i zaawansowanych algorytmach firmy Cognex, obsługujących szeroki zakres kodów 2-D, niezależnie od uszkodzeń, zniekształceń perspektywy, niskiego kontrastu, przeszkód, jak również niewielkich rozmiarów kody DPM.
Technologia 1DMax+ z Hotbars
Algorytm 1DMax firmy Cognex w połączeniu z technologią analizy obrazu Hotbars zapewnia czytnikom niespotykaną wydajność odczytu uszkodzonych lub mało czytelnych kodów kreskowych.

Zaawansowany ręczny system obrazowania
W celu zapewnienia optymalnego tworzenia obrazu dla dowolnego rodzaju oznakowania i na każdej powierzchni, czytniki serii DataMan 8600 wyposażono w ulepszony, opatentowany i szybszy czujnik obrazu UltraLight® wraz z nową ciekłą soczewką oferującą większą głębię. System UltraLight zapewnia oświetlenie w ciemnym polu, jasnym polu i oświetlenie rozproszone przy użyciu tylko jednego sterowanego elektronicznie źródła światła. Wszystkie te udoskonalenia pozwalają urządzeniom z serii DataMan 8600 szybciej i łatwiej odczytywać kody kreskowe umieszczone na najróżniejszych powierzchniach i w różnej odległości.

Ekskluzywna modułowa komunikacja przemysłowa
Urządzenia serii DataMan 8600 obsługują sieć Ethernet, w tym protokoły przemysłowe, co ułatwia zintegrowanie ich z automatyką przemysłową i pozwala na szybki i wydajny montaż oraz konserwację. Dodatkowe opcje komunikacyjne dla standardu przemysłowego obejmują połączenie przez USB, RS-232 i bezprzewodową komunikację Bluetooth z inteligentną stacją bazową. Dzięki wymiennym modułom komunikacyjnym jeden czytnik można skonfigurować pod kątem konkretnych i zmiennych potrzeb komunikacyjnych.

DataMan 8600


DataMan 8600

Daokumentacja