In-Sight 7000 GII Series

 
 

Funkcje In-Sight 7000

In-Sight 7000 to w pełni funkcjonalny, wydajny system wizyjny, który wykonuje szybkie i dokładne inspekcje wielu różnych części we wszystkich branżach. Jego niewielkie wymiary można łatwo dopasować do linii produkcyjnych ograniczonych przestrzenią, a unikalna, modułowa konstrukcja jest dostosowana do wymagań aplikacji.

 

Zwiększona wydajność przyśpiesza wraz ze wzrostem prędkości linii

Nie musisz już wybierać  pomiędzy szybkością a wydajnością. System wizyjny In-Sight 7000 oferuje błyskawiczne akwizycje i nowoczesne narzędzia do wizualizacji, w tym PatMax RedLine, SurfaceFX i OCRMax.

- Szybka lokalizacja części

- Dokładne przeprowadzenie  niezbędnych kontroli

 

Elastyczna konstrukcja dostosowująca się do Twojej aplikacji

Jeśli chodzi o automatyzację fabryki, jeden rozmiar rzadko pasuje do wszystkich. Dlatego system In-Sight 7000 został zaprojektowany w technologii Flexible Image Technology ™ (FIT ™), szeroki wybór możliwości  zmiany pola i konfigurowanych przez użytkownika opraw oświetleniowych umożliwiających:

- Dostosowanie  systemu do dokładnych wymagań aplikacji

- Optymalizacja tworzenia obrazu

- Minimalizowanie  potrzeby drogiego oświetlenia zewnętrznego

 

W pełni funkcjonalny system wykorzystuje szeroki zakres zastosowań wizualnych

System In-Sight 7000 został starannie zaprojektowany z wykorzystaniem pełnego zestawu zaawansowanych algorytmów wizualizacji Cognex i wygodnych funkcji, które pomogą Ci łatwo i niezawodnie rozwiązać aplikacje. Ten wszechstronny system jest idealny do kontroli części samochodowych, elektroniki użytkowej i produktów konsumenckich, jak również zautomatyzowanych procesów produkcyjnych w innych branżach, w tym w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym, lotniczym, półprzewodnikowym i energetyce słonecznej.

 

Dodatkowe opcje oświetlenia wewnętrznego

Oprócz możliwości stosowania innych lamp kompaktowych In-Sight 7000 jest kompatybilny z wysokowydajnym zintegrowanym modułem oświetleniowym (HPIL) stosowanym w czytnikach kodów kreskowych serii DataMan® 360. Moduł technologii ImageMax oferuje rozproszone oświetlenie idealne do kontroli części przy różnych odległościach roboczych.

 

Łatwo integruje się z infrastrukturą systemu

Pakiet Cognex Connect ™ oferuje najszerszy zakres wbudowanych protokołów komunikacyjnych, które łączą się bezpośrednio z dowolnym PLC, robotem lub HMI w sieci fabrycznej.

 

In-Sight 7000 GII

Karta katalogowa